وسعت و گستردگی دنیای برق و الکترونیک به قدری زیاد است که بسیاری از افراد از گذشته تا امروز به این عرصه وارد شده ­اند. دنیایی که شاید به ظاهر با تعداد بسیار زیادی از قوانین و فرمول­ های پیچیده محدود شده­؛ اما در عین حال با جهان نامحدود خلاقیت و نوآوری چنان پیوند خورده که حاصلش گنجایش بیش از حدی ­است که  می­ تواند برای علاقمندان به فعالیت در این زمینه، فرصتی برای ظهور و اثبات هدیه دهد. داشتن توکل، علاقه و پشتکار برای یادگیری و همراهی با این دنیای وسیع، از مواردی است که حضور در این جهان را بسیار لذت بخش­ تر می­ کند و همین احساس رضایت است که زمینه ظهور و بروز تفکرات و ایده ­های جدید را برای متخصصان این رشته به همراه می­ آورد و در نهایت می­ تواند با جهت ­دهی صحیح تبدیل به عرصه ه­ایی شود که پاسخگوی نیاز­های امروز بشر باشد.


تأسیس شرکت گاهنگان موتور ایرانیان (جی موتور G-MOTOR) در سال ۱۳۹۸ شمسی، توسط تعدادی از همان متخصصان جوانی صورت گرفته ­است که در رشته مهندسی برق تحصیل کرده­ اند؛ با صنعت آشنائی کامل دارند و سالیانی متمادی به فعالیت در زمینه برق و الکترونیک مشغول بوده ­اند و توانسته­ اند در این زمینه افتخاراتی بدست آورند؛ از سال ۱۳۸۸ شمسی در زمینه طراحی مدارات الکترونیکی یک لایه و چند لایه فعالیت خود را آغاز کرده­ و در حال حاضر علاوه بر طراحی و تولید مدارات گوناگون تمرکز خود را در زمینه­ ی طراحی و تولید انواع موتور­های دی سی براشلس (BLDC) قرار داده است­ و مفتخریم اعلام نماییم “اولین و تنها تولید کننده موتورهای دی سی براشلس (BLDC) در ایران” می­ باشد. این دستاورد عظیم در پی چندین سال تحقیق در زمینه طراحی و توسعه این دسته از موتور­ها، حاصل گردیده است.


رسیدن به چنین جایگاهی موجب شده تا محل استقرار شرکت در سازمان پژوهش­ های علمی و صنعتی ایران باشد.
متخصصان این شرکت، توانسته ­اند گستردگی کاربرد محصولات این مجموعه را از محصولات سرگرمی به صنعتی و حتی تجهیزات پزشکی هم برسانند و به این ترتیب توانایی پاسخگویی به نیازهای طیف وسیعی از شما عزیزان را دارا می باشند.


شرکت گاهنگان موتور ایرانیان (جی موتور G-MOTOR)، مهم­ترین هدف خود را جلب رضایت و اعتماد شما عزیزان قرار داده ­است؛ در همین راستا برخود واجب می ­داند تا دانش و آگاهی­ های ارزشمند بدست آمده در طی این مدت را با بهترین مواد اولیه موجود تلفیق کند و محصولات باکیفیتی را به شما عزیزان ارائه دهد.

تماس با ما
همکاری با ما